ÚVOD  | O NÁS  |  SLUŽBY  |  TECHNIKA  |  REFERENCE  |  KONTAKT  

Rolovací mříže - zabezpečte svůj dům

Vykradli Vám již několikrát garáž? Investovali jste spoustu peněz do bezpečnostních zámků a stále Vám mizí věci? Nevíte si rady? Zkusili jste opravdu všechno? Slyšeli jste o rolovacích mřížích? Rolovací mříže nejenže zabezpečí Váš objekt, ale také oddělí prostor v případech, kde není potřeba dveří.

Ovládá je elektrický pohon, který může být doplněn ruční manuální převodovkou. Ta se hlavně využije při výpadku elektrického proudu. V tomto případě je nutné dbát na to, aby byl pohyb rolety pomocí kliky pouze v rozmezí obou koncových poloh pohonu. Pokud tyto polohy přejedete, mohlo by dojít k mechanickému poškození pohonu rolety.

Každopádně o manipulaci s rolovacími mřížemi Vás naši zaměstnanci detailně proškolí a informují Vás, co dělat v případě závady apod. Rolovací mříže se uvádí do provozu spínačem nebo dálkovým ovládáním. Rolovací mříže nevyžadují zvláštní údržbu. Asi jako každou věc, kterou chcete mít co nejdéle, i u těchto vrat je důležitá čistota – hlavně v prostoru koncové lišty na podlaze. Naše firma je přímým výrobcem rolovacích mříží. Proto Vám můžeme garantovat nejnižší možné ceny na trhu při zachování standardních kvalit výrobku. Nabízíme kompletní dodávku rolovacích mříží, která zahrnuje zaměření, zpracování cenové kalkulace, výrobu rolovací mříže a její následnou montáž. Říkáte si, že na Váš otvor nemáme mříž? Omyl. Vyrábíme rolovací mříže přesně na míru Vašeho otvoru. Pokud si z naší nabídky rolovacích mříží vyberete, zdarma pro Vás vyhotovíme cenový návrh. Dále na veškeré naše výrobky a s tím spojené komponenty poskytujeme záruku 2 roky. Pro splnění podmínek záruky je nutná každoroční garanční prohlídka. V případě poruchy garantujeme servis do 48 hodin. Na našich stránkách http://www.rolovacimrize.cz/ najdete spoustu referencí z realizovaných rolovacích mříží. Máte-li nějaké dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.


Oddělovač
  Dolni oddelovac